milanowek.bip.gmina.pl
Biuletyn Informacji Publicznej
 Miasta Milanówek www.milanowek.pl
Straż Miejska strona główna 
Monitoring
 

W 2005 roku z inicjatywy i na wniosek Burmistrza pana Jerzego Wysockiego rozpoczęła się realizacja systemu monitoringu wizyjnego miasta. Pierwotnie - w miejscach najbardziej zagrożonych przestępczością oraz naruszaniem porządku publicznego zostało zainstalowanych 6 kamer (3 obrotowe i 3 stacjonarne). W latach następnych, po kolejnych etapach rozbudowy system ten obecnie składa się z 32 kamer - 14 obrotowych i 18 stacjonarnych.

W roku 2014 planowana jest modernizacja systemu monitoringu wizyjnego poprzez wymianę dotychczasowych kamer na kamery typu IP i przesyłem obrazu za pomocą światłowodów.

Dotychczasowe funkcjonowanie tego systemu uprawnia do stwierdzenia, że wpłynął on znacznie na poprawę stanu bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta. W miejscach, gdzie zainstalowane są kamery odnotowano spadek przestępstw oraz wykroczeń, potwierdzają to również statystyki policyjne.


 

Opublikowane przez: test test | Data wprowadzenia: 2014-02-28 10:46:44 | Data modyfikacji: 2014-02-28 11:09:01.

Zobacz:
 Informacja o jednostce .  Struktura organizacyjna .  Komendant .  Przewodnik  .  Monitoring .  Akty prawne .  Budżet .  Sprawozdania majątkowe .  Sprawozdania z działalności .  Oferty pracy .  Rejestry .  Kontakt .  Zamówienia publiczne/przetargi . 
Data wprowadzenia: 2014-02-28 10:46:44
Data modyfikacji:
Opublikowane przez: test test
  Biuletyn Informacji Publicznej - milanowek.bip.gmina.pl